Mieszkanie Jaworzyna Śląska
Jaworzyna Śląska Pokaż na mapie ›
Odświeżone: Czwartek, 05 Marzec, 2026 07:22
224 900 zł
4889 zł/m2
Szczegóły ogłoszenia
- Kategoria: Mieszkania / Sprzedaż
- Powierzchnia:46 m2
- Liczba pokoi:2 pokoje
- Zabudowa:Kamienica
- Tech. budowy:Cegła
- Piętro :1 piętro
- Liczba pięter:2 piętra
- Rynek:Wtórny
- Rok budowy:1939
- Sprzedaż:Pośrednik
- Cena: 224 900 zł / 4889 zł/m2
Opis oferty
Prezentujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w spokojnej okolicy Jaworzyny Śląskiej!Na powierzchnie mieszkania składa się salon, osobna kuchnia, sypialnia, łazienka z wc oraz przedpokój.
Mieszkanie wymaga kapitalnego remontu!
W mieszkaniu są okna stare drewniane, na podłogach linoleum, panele oraz płytki, drzwi wewnętrzne i zewnętrzne.
Ogrzewanie w mieszkaniu stanowi piec kaflowy usytuowany w salonie. Podgrzewanie wody stanowi podgrzewacz elektryczny. Brak gazu w budynku.
Czynsz administracyjny wynosi ok. 290 zł.
Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 2,75 m2 oraz komórka w dzierżawie.
Budynek w dobrym stanie, klatka schodowa czysta. Dach po remoncie. Miejsca parkingowe w podwórku oraz przy budynku. Nieruchomość zlokalizowana w Centrum Jaworzyny Śląskiej.
POLECAM! Więcej informacji pod numerem 600 - pokaż numer telefonu -
.
.
Tu pokazujemy tylko fragment naszej oferty. Obecnie mamy ponad 400 nieruchomości pełną bazę znajdziesz na naszej stronie.
Pobieramy prowizję od kupującego !
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego
Oferty tworzone są na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właścicieli
Numer oferty: 76659
Lokalizacja: Jaworzyna Śląska
Kategoria: Nieruchomości » Mieszkania » Sprzedaż
Cena: od 191000 zł do 258500 zł Powierzchnia : od 39 m2 do 53 m2